Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Sākums

Praktiskās nodarbības ‘”Zināmais par nezināmo”

Projekta ‘’Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai’’ ietvaros Tiskādu vidusskolā tiek organizētas praktiskās nodarbības ‘’Zināmais par nezināmo’’. 20 skolēni no 7. līdz 9. klasēm apmeklē nodarbības. Skolēni attīsta un pilnveido savas pētnieciskās prasmes, mācās strādāt ar ķīmiskiem traukiem un ierīcēm. Veido vienkāršas ķīmiskas iekārtas, piemērām, sildīšanas, filtrēšanas iekārtas. Ar vienkāršiem paņēmieniem pārbauda zināmas un nezināmas vielu īpašības.
Skolēni divas reizes apmeklēja Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmiju, tika organizētas praktiskās nodarbības. Skolēniem bija iespēja vēlreiz nostiprināt savas zināšanas par fizikālām un ķīmiskām vielu pārvērtībām, ieraudzīt aizraujošus eksperimentus. Arī tika piedāvāta pirmā pieredze strādāt ar bireti, Mora pipeti, kuras izmanto vielu titrēšanai. Fizikas nodarbībās uzzināja par elektrību, kas ir strāva, kā to var izmērīt un kādas ierīces izmantot. Uzzināja par saules bateriju darbību un par vēl daudzām noderīgām lietām. Paldies pasniedzējiem par noderīgām nodarbībām!