Krievu valodas nedēļa Tiskādu vidusskolas sākumskolas skolēniem.

21.janvārī bija zināmi glītrakstīšanas konkursa rezultāti. Mūsu skolā var ņemt piemēru no skaistajām burtnīcām, kas pieder Viktorijai Delikatnajai (1.klase), Daniilam Višņakovam (2.klase),  Anastasijai Bitānei (3.klase), Maksimam Sinicinam (4.klase).

22.janvārī skolas koridori piepildījās ar jautriem zīmējumiem,  skolēnu radošo darbu izstādes „Krievu tautas pasakas mūsu zīmējumos” ietvaros.

23.janvārī notika krievu valodas olimpiāde sākumskolas skolēniem. Pirmo vietu ieņēma:

Aleksandra Jakušenoka (1.klase), Romans Bažnovs (2.klase), Nadežda Verjovkina (3.klase), Veronika Klimova (4.klase).

24.janvārī trīs jautras komandas „Ābolītis”, „Pīlēni”, „Zvaniņi” sacentās konkursā par krievu tautas mīklām. Uzvarētāji komanda „Pīlēni”(A.Jakušenoka, V.Zujevs, Aļona Ščepillo, A.Fedotovs, M.Sinicins).

Tematiskā nedēļa tika noslēgta ar pasākumu „Cik labi prast lasīt!”, kuru sagatavoja un novadīja sākumskolas skolotāja un 1.klases audzinātāja Marija Borisovska.

Pasākumā nebija garlaicīgi ne skolēniem, ne skolotājiem. Vienu uzdevumu nomainīja cits. Bērni lasīja neparastu tekstu, lika pieturzīmes, minēja mīklas.

Visi sākumskolas skolēni un pirmsskolas grupas bērni, kurus arī uzaicināja piedalīties pasākumā ne reiz pārliecinājās – cik labi ir mācēt lasīt!