Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Iesvētīšana pirmklasniekos

 

Šos jaukos svētkus vismazākajiem skolēniem rīkoja 4. klases skolēni un viņu klases audzinātāja Galina Žugunova. Viņi iejuzdamies pasaku tēlos, sagatavoja jauku izrādi. Ciemos ieradās Buratīno, Ragana, lapsa Alise, runcis Bazilio, vadīja šo pasākumu Alīna un Viktorija. Muzikālo noskaņu radīja skolas vokālais ansamblis. Pirmklasnieki un pasākuma viesi ar interesi vēroja notikumus. Smaidi un aizrautīgais acu spīdums liecināja, ka skolēni iejūtas varoņu lomās.

Pirmklasnieki Buratīno palīdzēja tikt galā ar uzdevumiem, kurus uzdeva viltīga lapsa Alise, runcis Bazilio un Ragana. Attapīgie pirmklasnieki minēja mīklas, no burtiem izveidoja vārdus, dziedāja jautru pirmklasnieku dziesmu, lasīja dzejoļus un demonstrēja citas savas prasmes.

            Mazos skolēnus sveica direktora vietnieces O.Miseviča un A.Kadakovska, klases audzinātāja I.Dubovska. Katrs pirmklasnieks saņēma medaļu un diplomu, kurš apliecināja, ka ir iesvētīti Tiskādu vidusskolas pirmklasnieku saimē.