Par Tetra Pak sulu paku spēli

Tetra Pak aicina skolēnus no visām Latvijas skolām piedalīties īpašā akcijā – Tetra Pak sulu paku spēlē.

Uzdevums visām dalībnieku komandām – klasēm - ir sakrāt pēc iespējas vairāk Tetra Pak 100% sulu, nektāru un sulu dzērienu iepakojumus līdz 11.decembrim!

Tā klase, kura sakrās un piereģistrēs visvairāk pakas mājaslapā www.istasula.lv

līdz 11.decembrim, iegūs galveno balvu – personīgo grupas Musiqq koncertu!

Uz Musiqq koncertu tiks uzaicināti arī 2.-5. vietas ieguvēji. Uz koncerta norises vietu un atpakaļ uzvarētāju komandas nogādās Tetra Pak!

Jaunumi

Ir novembris, tātad jums palicis 1 mēnesis un 11 dienas, lai savāktu iespējami vairāk Tetra Pak sulu paku, uzbūvētu augstāko virtuālo "paku torni" un uzvarētu šajās sacensībās. Neaizmirsti - mums ir apburoša balva - privāts koncerts no MUSIQQ! Iepakojumu vākšanā jautā palīdzību arī saviem draugiem un ģimenei, turpini viņus iedrošināt šķirot atkritumus! Esi sociāli atbildīgs!

Tetra Pak sulu paku spēle meklē rosīgāko sekotāju mūsu Facebook un draugiem.lv profilos! Vienam aktīvākajam sekotājam šīs nedēļas beigās piešķiram kinobiļeti uz kādu superīgu filmu!

Tetra Pak sulu paku spēlē piedālās Tiskādu vidusskolas 2.klase kopā ar savu klases audzinātāju Galinu Žugunovu!

Turam īkšķus un vēlam veiksmi mūsu otrklasniekiem!