Tradicionāli jūnija sākumā mūsu skolas izglītojamie ar labām un teicamām sekmēm devās ekskursijā. Šogad viesojāmies Daugavpilī.     Tradicionāli jūnija sākumā mūsu skolas izglītojamie ar labām un teicamām sekmēm devās ekskursijā. Šogad viesojāmies Daugavpilī.      1.pietura- JuRita mini Zoo. Skolēni apskatīja dažādus dzīvniekus (alpakas, lamas, kamieļus, briežus, aitas, ponijus u.c.), kā arī pabaroja tos ar zoodārzā iegādāto barību. Bērni rokas stiepiena attālumā redzēja arī eksotiskos putnus.      2.pietura- Daugavpils Inovāciju centrs. Mums piedāvāja divas nodarbības: zemestrīce un ekomašīnas. Pirmajā no tām skolēni varēja iejusties arhitektu, būvinženieru u.c. speciālistu lomās. Bet otrajā nodarbībā ikvienam bija ļauts kļūt par automašīnu meistaru un pagatavot savu eko mašīnu, kas ir videi draudzīga.        Inovāciju centrā mūsu zinātkārie bērni uz lietām paskatījās no neierasta skatu punkta, tāpēc esam pārliecinātas, ka iegūtās zināšanas viņi pielietos ne tikai stundās, bet arī dzīvē.      Vislielāko prieku bērniem sagādāja Piedzīvojumu parks “Tarzāns”, mūsu ekskursijas 3.pietura. Tīklu trasē mūsu mazākie ceļotāji varēja kārtīgi izdauzīties un izbaudīt svaigo gaisu pie Lielā Stropu ezera. Visdrosmīgākie atrada savu piedzīvojumu trasēs, kas paceltas līdz pat 12 metriem virs zemes.       Bērni bija ļoti apmierināti par ekskursiju un iespēju izkustēties ārpus skolas. Mēs visi kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka mūsu mazajā Latvijā ir visai daudz foršu lietu, ko redzēt un apbrīnot.                                                                          

 Saulainu vasaru vēlot, skolotājas Ludmila Šmaukstele, Ļuda Ščemeļova un Lubova Ņemņaseva.


Drukāt