Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Tēvu dienai veltīts pasākums Tiskādu vidusskolā

 

Šogad 9.septembrī mūsu skolā notika tradicionālais pasākums „Mamma, tētis, es – sportiskā ģimene”, kurš tika veltīts Tēvu dienai. Tēvu dienas svinēšanas tradīciju skolā ieviesa skolotāja Gaļina Žugunova.

Šī tradīcija nav veca, bet visiem iepatikās un to īpaši gaida sākumskolas skolēni, jo viņiem ļoti patīk kopā ar saviem vecākiem pavadīt dienu skolā, īpaši piedalīties sacensībās un jautri pavadīt laiku. Pasākums notika skolas sporta zālē un  tajā piedalījās 17 ģimenes, kuru bērni mācās sākumskolas klasēs. Tās bija Antona Marcinkeviča, Denisa Laškova, Denisa Seņkova,  Valērijas un Maksima Stroganovu, Anastasijas un Maksima Fedotovu, Marijas Klapinas, Romāna Bogdanova, Sofijas Verjovkinas, Viviannas Jakušenokas, Žannas Prokofjevas, Polinas Sopko, Ģļeba Ščemeļova, Jolantas Svikšas, Artūra Kuprijanova, Ksenijas Ščerbakovas, Dianas Kolosovas, Liānas un Aļesjas Burovu ģimenes. Pasākumam bija sagatavotas jautras un sportiskas stafetes, kuras skolotājai Gaļinai Žugunovai palīdzēja vadīt 10., 11. un 12.klases skolēni. Viņi atbildīgi skaidroja stafešu noteikumus un fiksēja rezultātus. Laiks pagāja ļoti ātri, jautrā noskaņojumā un labvēlīgā gaisotnē.

Kamēr žūrijas sastāvā  Viktors Kovaļovs, Ludmila  Kovaļova, Vladimirs Kopilovs, skaitīja punktus un analizēja rezultātus, bērni deklamēja dzejoļus, dejoja un dziedāja  dziesmas saviem vēcākiem. Pasākuma noslēgumā ģimenes saņēma diplomus un saldās balvas par piedalīšanos un godalgotajām vietām. Šajā mācību gadā uzvarētāji ir: 1.klases skolnieka Gļeba Ščemeļova un 3.klases skolnieces Sofijas Verjovkinas ģimenes - 1.vieta,  1.klases skolnieces Polinas Sopko un 3.klases skolnieka Denisa Seņkova ģimenes- 2.vieta, 3.klases skolnieka Artūra Kuprijanova un 3.klases skolnieces Viviannas Jakušenokas ģimenes- 3.vieta.

Veicot vecāku aptauju par pasākuma norisi, aktivitātēm un nepieciešamību, visi aptaujātie vecāki atzīmēja, ka pasākums ir ļoti interesants un aizraujošs, veicina sadarbību, tuvina un saliedē bērnus, vecākus un skolotājus, rosina azartu un paaugstina adrenalīnu, tāpēc tādu pasākumu jāorganizē biežāk.

Paldies skolotājai Gaļinai Žugunovai par ieviesto tradīciju un pasākuma organizēšanu. Paldies visiem vecākiem, kuri atrada laiku piedalīties pasākumā, kuri ir aktīvi un nav vienaldzīgi par skolas dzīvē notiekošajiem procesiem un aktivitātēm, ka arī rāda pozitīvu piemēru saviem bērniem.

Skolēnu pašpārvaldes vadītāja vietniece un pasākuma korespondente  Alla Miseviča