Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Zinību diena - 1. septembris 2017.g

    Zinību diena - 1. septembris - ir jauns sākums. Visiem, kā tiem skolēniem, kas iesāks izglītības ceļu pirmajā klasē, tā arī tiem zēniem un meitenēm, kuri šajā mācību gadā ies augstākā klasē. Un, nenoliedzami, visai pedagogu saimei, jo ar katru jaunu skolas cēlienu viss sākas no jauna - jauni skolēni, jaunas prasības, jauni izaicinājumi.

Priecīgi svētku līnijā bija skolēni, par atkalsatikšanos ar draugiem. Priecīgi izskatījās arī skolotāji, jo pamanīja, ka skolēni pa vasaru paaugušies un ir jauku vasaras iespaidu piepildīti. Šī bija īpaša diena 8 pirmklasniekiem, jo viņi uzsāka mācības 1.klasē. Zīnību dienā mūs apsveica direktore Olga Miseviča un direktora vietniece Regīna Jermaka, bija ciemiņš arī no Rēzeknes novada - Silmalas pagasta pārvaldnieks Eduards Grišuļonoks, kurš izteica skaistus novēlējumus pirmklasniekiem un pārējiem skolēniem , skolotājiem un vecākiem, kā arī skolas administrācija pasniedza dāvanas 1.klases skolēniem.

Apsveikumus bija sagatavojuši arī 12.klase, 1. klase un pat negaidītā -" Baba Jaga". Pasākuma beigās 12.klases skolēns Romans Prokofjevs un 1.klases skolniece Viktorija Vasiljeva iezvanīja skolas gaitas sākumu.

Pēc svinīgā pasākuma visi skolēni devās uz 1. stundu pie klases audzinātājām, kā arī paguva nofotografēties skolas skaistākajos stūrīšos.