Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Dāvana Latvijai


  Atnāca rudens –krāsains un bagāts gadalaiks, un mūsu Latvija rudens krāsās izskatās krāšņāka un brīnišķīgāka. Tiskādu vidusskolas bērni gribēja parādīt Latvijas krāsainību rudenī, veidojot ziedu paklājus skolas pagalmā. Šī izstāde ir mūsu kopīgā dāvana Latvijai 100. dzimšanas dienā. Skolēnu veidotie šedevri no krāsainiem rudens ziediem rotāja skolas pagalmu – tur bija gan latviešu ornamentu zīmes, gan karogs, gan Latvijas kartes kontūras, gan molberts ar krāsu paleti, gan skaistās rudens ziedu ainavas un rudens ziedu vainagi. Tik tiešām, bērnu fantāzija ir bezgalīga! Bērni kopā ar klases audzinātājiem ļoti radoši, aizraujoši un talantīgi rotāja skolas pagalmu, gribēdami parādīt mūsu Latvijas rudens krāsainību

Ziedu paklāju izstādes „Dāvana Latvijai” mērķi un uzdevumi:

Skolēnu radošo iemaņu attīstīšana
Latvijas100.gadu jubilejas svētku atmosfēras veidošana
Estētiskās uztveres un mākslinieciskās gaumes audzināšana.
Patriotisko jūtu audzināšana