Mācību vizīte uz uzņēmumu Baltic3D Rīgā.

 

26.10.2017. rudens brīvdienās Tiskādu vidusskolas un Tiskādu vidusskolas struktūrvienības Kruķu pamatskolas 44 skolēni ciemojās uzņēmumā Baltic 3D.eu. Mācību brauciens tika organizēts projekta Nr.8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros. Mācību vizītes laikā skolēniem tika novadītas nodarbības par to, kā ar 3D printeru palīdzību top dažādi priekšmeti. Katram skolēnam tika dota iespēja izjust 3D priekšmetu modelēšanu datora programmā. Skolēni uzzināja par 3D printeru daudzveidību, to darbību  un par to, ka katram printerim ir savi uzdevumi. Skolēni aplūkoja priekšmetus, kuri tika izgatavoti no dažādiem materiāliem ar 3D printeru palīdzību.  Galvenokārt tie bija priekšmeti, kuri tiek izmantoti medicīnā – zobu, kāju un roku protēzes. Arī dažādi sadzīves priekšmeti. Pēc skolēnu atsauksmēm var secināt, ka 3D tehnoloģijas rada interesi un skolēni atzīst, ka tā ir nākotne.

Register to read more...