Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Ziemassvētku pasākums Tiskādu vidusskolā 2017./2018.m.g

Ziemassvētku vakars kad satumst aiz loga,
Zaigot sāk zvaigznes kā dimanta pogas,
Spīd zelta mēness, mirdz sudraba sniegs,
Ir bagāts ikviens, ja vien sirdī mīt prieks.
Gatavojoties Ziemassvētku pasākumam, skolā valdīja patīkama gaisotne, arī atbildība, jo bija jāpaspēj un jāizdara daudz. Tāpēc vislabākais veids, kā to izdarīt, bija kopā darbošanās.
Skolas un kabinetu rotāšanā piedalījās gan skolēni, gan klašu un kabinetu vadītāji. Šis noformējums visus ļoti iepriecina. Katra klase rotāja arī savus kabinetus. Šī kopā darbošanās turpinājās arī skolas aktu zāles, skatuves, koridoru noformēšanā.
Un tad...Ziemassvētku pasākums ir klāt! Ar skaistām dziesmām, dejām, dzejoļiem un, protams, Ziemassvētku pasaku. Vecāko klašu skolēni iestudēja skaistu ziemas uzvedumu "Sniega Karalienes valstībā" ar grezniem kostīmiem un dekorācijām. Ziemassvētku stāsts bija par meiteni Gerdu, kura meklē savu brāli Kaju, kas atrodas Sniega Karalienes valstībā. Ceļojumā viņa satikās ar dažādiem varoņiem - Trollu, Ziedu meiteni, Šamani, Laupītājiem, Zaķi un, protams, Sniega Karalieni, kuri traucēja vai palīdzēja viņas meklējumos. Uzveduma galvenā atziņa - cilvēku mīlestība, kas ir dārgāka par jebkuru dāvanu. Skolēnu uzstāšanās bija neviltoti patiesa, sirsnīga un skaista.


Pasākuma laikā visi skolēni gāja rotaļās, spēlēja spēles un izklaidējās. Ļoti skaisti dejoja "Sniegpārsliņu deju" skolas deju kolektīvs. Ieradās arī Ziemassvētku vecītis, kurš kopā ar bērniem dejoja un dziedāja tradicionālās svētku dejas un dziesmas, uzklausīja Ziemassvētku dzejoļus, novērtēja maskas un uzdāvināja dāvanas.
Paldies visiem skolēniem un skolotājiem par sadarbību. Atliek tikai mazliet atvilkt elpu, lai ar jaunu sparu uzsāktu ikdienas mācību darbu jau janvāra sākumā!
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!
Direktora vietniece audzināšanas darbā Irīna Ščerbakova