Ziemassvētku labdarības pasākumi Tiskādu vidusskolā

Gribas, lai baltā pasaulē Balti sniegi snieg.
Un uz baltiem lielceļiem Balti cilvēki iet.
Un lai baltos cilvēkos Baltas domas dzimst,
Un lai baltās darbdienās Balti svētki ir.
/Imants Ziedonis/
Ir klāt Ziemassvētku laiks. Cilvēki šajā laikā kļūst labestīgāki, dāsnāki un atvērtāki pasaulei. Gribas iepriecināt līdzcilvēkus, ir vēlme izdarīt kaut ko ļoti labu un palīdzēt kādai noskumušai sirsniņai.
Tiskādu vidusskolas skolēni iestudēja skaistu ziemas uzvedumu „Sniega Karalienes valstībā” ar grezniem kostīmiem un dekorācijām. Ziemassvētku stāsts bija par meiteni Gerdu, kura meklē savu brāli Kaju, kas atrodas Sniega Karalienes valstībā. Ceļojumā viņa satikās ar dažādiem varoņiem – Trollu, Ziedu meiteni, Šamani, Laupītājiem, Zaķi un, protams, Sniega Karalieni, kuri traucēja vai palīdzēja viņas meklējumos. Uzveduma galvenā atziņa – cilvēku mīlestība, kas ir dārgāka par jebkuru dāvanu. Ieradās arī Ziemassvētku vecītis, kurš ar visiem kopā dejoja un dziedāja, spēlēja jautras rotaļas un, protams, uzdāvināja saldas dāvanas. Skolēnu uzstāšanās bija neviltoti patiesa, sirsnīga un skaista.

Register to read more...