Mīlestībai ir liels un varens spēks!

Svētā Valentīna diena Tiskādu vidusskolā

Mīlestībai ir liels un varens spēks!

Nekas uz pasaules nav pārāks par šo brīnumu.

Svētā Valentīna dienas atzīmēšana mūsu skolā kļuvusi par tradīciju. Visi skolas bērni un jaunieši ar nepacietību gaida šos svētkus. Svētā Valentīna dienu var uzskatīt par vieniem no visromantiskākajiem svētkiem. Šajā dienā var apsveikt, ko vien tīk, bez ierobežojumiem, priecājoties par dzīvi un vispārējo noskaņojumu, jo šiem svētkiem nav nekādu saistību.

Mīlestība mājoja skolā jau kopš tā brīža, kad foajē parādījās maģiskā kaste mīlas vēstulēm, kas dienas beigās bija vienkārši pārpildīta ar atzīšanos mīlestībā un sirsnīgiem vārdiem saviem draugiem un skolotājiem. Pat viskautrīgākais un visnedrošākais cilvēks šajā dienā varēja izpaust savas jūtas.

Register to read more...