Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Mīlestībai ir liels un varens spēks!

Svētā Valentīna diena Tiskādu vidusskolā

Mīlestībai ir liels un varens spēks!

Nekas uz pasaules nav pārāks par šo brīnumu.

Svētā Valentīna dienas atzīmēšana mūsu skolā kļuvusi par tradīciju. Visi skolas bērni un jaunieši ar nepacietību gaida šos svētkus. Svētā Valentīna dienu var uzskatīt par vieniem no visromantiskākajiem svētkiem. Šajā dienā var apsveikt, ko vien tīk, bez ierobežojumiem, priecājoties par dzīvi un vispārējo noskaņojumu, jo šiem svētkiem nav nekādu saistību.

Mīlestība mājoja skolā jau kopš tā brīža, kad foajē parādījās maģiskā kaste mīlas vēstulēm, kas dienas beigās bija vienkārši pārpildīta ar atzīšanos mīlestībā un sirsnīgiem vārdiem saviem draugiem un skolotājiem. Pat viskautrīgākais un visnedrošākais cilvēks šajā dienā varēja izpaust savas jūtas.

 

Mīlestības dienas ietvaros skolā notika pasākums, kuru organizēja 8.klases skolēni. Viņi paši izdomāja scenāriju, konkursu programmu un pasākumu vadīja arī paši skolēni.

No dažādu klašu pārstāvjiem tika izveidotas pāru komandas , kuras bija sadalītas nejauši, pēc izlozes. Spēles un sacensības bija visdažādākās: pāru dejas ar bumbu, dejas uz avīzēm, svētku dzejoļu sacerēšana, dažādu dzīves situāciju apspēle, salauztās sirds salikšana u.c. Skatītājiem tika dota iespēja minēt mīklas par Svētā Valentīna dienu un saņemt konfektes par pareizām atbildēm. Konkursu rezultātus vērtēja žūrija. Visus dalībniekus apbalvoja ar diplomiem un saldām dāvanām. Uzvarētāju pāris šajā gadā ir Valērija Ņemņaseva un Vasīlijs Zvonkovs.

Pēc konkursu programmas visiem bija iespēja izdejoties svētku diskotēkā.

Gan skatītāji, gan dalībnieki bija sajūsmā par pasākumu, jo tajā valdīja jautra, mīļa svētku atmosfēra.

Paldies 8.klasei par labi sagatavotu, organizētu un novadītu pasākumu.

8.klases skolniece Anastasija Višņakova