Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Konkurss „Supermeitene” Tiskādu vidusskolā.

 

2018.gada 14.februārī Tiskādu vidusskolā tika atjaunota tradīcija organizēt konkursu 1.-4.klašu meitenēm „Supermeitene”. Konkurss tika organizēts ar mērķi veicināt skolēnu spējas un talantus, radīt pārliecību par vispusīgi attīstītas personības iespējām. Konkursā piedalījās 19 brīnišķīgas meitenes. Katrai dalībniecei bija jāsagatavo mājas darbs: jāizgatavo princeses kronis, vizītkarti par sevi un priekšnesumu.

Konkursa sākumā meitenes prezentēja sevi ar radošu priekšnesumu. Katra meitene sagatavoja deju vai dzejoli. Katrs priekšnesums bija neatkārtojams un neaizmirstams.

Meitenes izpildīja radošus uzdevumus – uzzīmēja savu sapņu kleitu, izgatavoja Svētā Valentīna atklātni. Konkursa beigās visas meitenes atbildēja uz viktorīnas jautājumiem par multfilmām.  

Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, skatītāji atbildēja uz viktorīnas jautājumiem par pasakām.

Mūsu skolas „Supermeitene - 2018” ir 1.klases skolniece Darja Semjonova. Skatītāju simpātijas tituls tika piešķirts 4.klases skolniecei Žannai Prokofjevai. Vēl divas meitenes – Polina Sopko un Sofija Verjovkina saņēma veicinošas balvas. Visas meitenes saņēma diplomus un balvas par piedalīšanos.

 

Pēc konkursa tika organizēta diskotēka.

Paldies konkursa žūrijai – Olgai Misevičai, Irīnai Ščerbakovai un Ļudai Ščemeļovai par viņu grūto darbu meiteņu novērtēšanā. Lai veiksme un izdošanās meitenēm arī turpmākajos konkursos!

Sākumskolas skolotāja Gaļina Žugunova