Developed in conjunction with Ext-Joom.com

‘’Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai’’

Projekta ‘’Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai’’ ietvaros Tiskādu vidusskolā tiek organizētas radošās darbnīcas – vitrāža ‘’Fantāziju pasaule’’. Radošās darbnīcas apmeklē skolēni no 1. līdz 4. klasēm. Bērni strādā ar vitrāžām un akrila krāsām, kā arī ar papīru un citiem materiāliem un veido daudz skaistu un neparastu darbiņu, veltītus Latvijas dzimšanas dienai, Ziemassvētkiem, rudens un ziemas skaistumam. Radošās darbnīcas – vitrāža ‘’Fantāziju pasaule’’ palīdz bērniem attīstīt fantāziju, pacietību, skaistuma izjūtu. Bērni ar prieku apmeklē radošās darbnīcas un priecē mūs ar skaistiem radošiem darbiem, kurus var redzēt izstādēs un skolas noformējumā.

                                                           \

  Skolotāja Ļubova Ņemņaseva