Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Mātes dienas koncerts Tiskādu vidusskolā

 

Saules staru spožāko,

Pļavas puķi skaistāko,

Domās visu gaišāko,

Manai māmiņai.

Par godu Mātes dienai 11. maijā Tiskādu vidusskolas skolēni savām māmiņām uzdāvināja krāšņu koncertu. Koncertu vadīja 9. un 10. klases skolēni Veronika Klimova un Deniss Filatovs. Pirms koncerta māmiņas varēja aplūkot skolēnu rokdarbu izstādi. Koncerta laikā pasākuma apmeklētājus priecēja mūsu interešu izglītības kolektīvi: vokālie ansambļi, 4. klases tautas deju kolektīvs, instrumentālais ansamblis „Fantāzija”, sporta deju pāri, solo dziedātāja Laima Līcīte, skolas teātra kolektīvi. Koncertu papildināja bērnu deklamētie dzejoļi. Zālē valdīja sirsnīga, pozitīva un mīlestības pilna atmosfēra, jo visi priekšnesumi tika izpildīti no visas sirds, līdz ar to dāvana māmiņām bija izdevusies godam.

Direktora vietniece audzināšanas darbā Irīna Ščerbakova