Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Piektdien, 11. maijā Tiskādu vidusskolā notika pasākums - spēle „Uzmini melodiju!”

Uzmini melodiju!

Piektdien, 11. maijā Tiskādu vidusskolā notika pasākums - spēle „Uzmini melodiju!”, kuru organizēja un vadīja skolēnu pašpārvalde. Šajā pasākumā piedalījās Tiskādu vidusskolas un Kruķu pamatskolas skolēni. Spēle bija sadalīta 5 raundos – 4 atlases kārtas un fināls. Šogad spēlē piedālījās arī akolotāju komanda, un tas izraisīja skolēnos daudz patīkamu emociju. Komandu dalībnieki minēja melodijas 3 nominācijās - tautas dziesmas , Raimonda Paula dziesmas un radio hīti. Par katru uzminēto dziesmu dalībnieks ieguva punktus, kurus skaitīja skolas pašpārvaldes žūrija. Visas melodijas skanēja sintezatora izpildījumā, kuras spēlēja mūzikas skolotāja   Irīna Ščerbakova. Finālā cīnījās 4 dalībnieki – katras atlases kārtas uzvarētājs. Galarezultātā godalgotās vietas saņēma Veronika Klimova, Viktors Ščerbakovs un Diāna Kolosova.

Visas komandas un uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un saņēma saldas balvas. Pasākuma turpinājumā bija aizraujoša diskotēka. Tiskādu vidusskolas skolēnu pašpārvalde izsaka pateicību skolotājām un skolas vadībai par palīdzību pasākuma organizēšanā.

Tiskādu vidusskolas pašpārvaldes priekšsēdētājs Iļja Mitrošenko