Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Tiskādu vidusskolas skolēni projekta „Latvijas skolas soma” atklāšanās pasākumā.

 6. septembrī "Arēnā Rīga" norisinājās vērienīgs pasākums, veltīts Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanai.

Šajā pasākumā piedalījās 6000 skolēnu no visas Latvijas un tajā skaitā mēs – Tiskādu vidusskolas pārstāvji Nadežda Verjovkina, Marija Mihailova, Aļesja Komlajeva, Olga Laškova un mūsu skolotāja Irīna Ščerbakova.

Mēs apmeklējām vairākas piedāvātās interaktīvās darbnīcas – ilūziju istaba, mūzikas istaba, smilšu animācija, fotostudijas, Latvijas vēstures darbnīca, multimedijas brīnumi „Gadalaiki”, u.c.

 

 

 

Atklāšanas pasākumu noslēdza koncerts “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”. Koncertā uzstājās Raimonds Pauls, Rūta Dūduma, The Ludvig, Laima Jansone un DJ Monsta, grupa “DaGamba”, Matīss Čudars, Edavārdi, Justs, grupa “Auļi”, soprāns Līga Gita Zīriņa, simfoniskais orķestris „DD” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, dejotāji un citi mākslinieki. Latviešu autoru skaņdarbos atspoguļojās Latvijas mūzikas attīstība cauri laikiem, tautas mūzikas saspēle ar šodienas muzikālajām iespējām, gaimas efektiem, deju grupu un velosipedistu šovu. Koncerts bija grandiozs, mēs bijām sajūsmā no visa, kas notika uz skatuves.

Gribam pateikt lielu paldies projekta „Latvijas skolas soma” organizētājiem, mūsu koordinatorei Aijai Dundure par lielisku iespēju apmeklēt tik izcilas vietas un redzēt tik brīnišķīgas lietas.

Ar nepacietību gaidām nākamās projekta aktivitātes.

Nadežda Verjovkina