Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Viena no mūsu skolas tradīcijām ir Tēva dienas svinēšana.

Tēva diena

Viena no mūsu skolas tradīcijām ir Tēva dienas svinēšana. Šogad Tiskādu vidusskolā šie jautrie svētki tika svinēti 7. septembrī. Uz skaisto pasākumu tika uzaicināti sākumskolas skolēnu vecāki.

Kopā sapulcējās 16 ģimeņu komandas, kurām bija iespēja sacensties ar citām komandām dažādos interesantos sporta konkursos, tādos ka “Lidojošie šķīvji”, “Boulings”, “Stafete”, “Lielais mērķis”, “Makšķerēšana” utt. Stafetēm tika izmantots jauns iegādāts inventārs jaunatnes projekta ietvaros „Netradicionālo sporta spēļu inventārs”. Visas ģimenes bija ļoti aktīvas un draudzīgas, jo katrs gribēja uzvarēt un parādīt sevi, ka visportiskāko ģimeni.

Pasākuma beigās notika apbalvošana. Visiem komandām tika iesniegtas saldās balvas un diplomi par piedalīšanos un godalgotām vietām. Vecāki un bērni bija pricīgi un laimīgi. Visas komandas tika sadalītas trijās grupās. 1.vietu izcīnīja Kristīnes Zakutajevas, Viviannas Jakušenokas un Jeļenas Stroganovas un Jolantas, Mārtiņa Svīkšu ģīmenes. 2.vietu ieguva Anastasijas Markelovas, Polinas Sopko un Darjas un Ksenijas Ščerbakovu ģimenes. Bet 3.vietu ieguva Laimas Līcītes, Gļeba Ščemeļova un Artjoma, Kristīnes un Artūra Gumeliču ģimenes. Pateicības rakstu par aktīvu piedalīšanos saņēma Darjas Semjonas ģimene, Maksima Stroganova ģimene, Marijas Klapinas ģimene, Sofijas Iļjinas ģimene, Polinas Sopko ģimene, Anastasijas, Maksima Fedotovu ģimene, Valērija, Romāna Bogdanovu ģimene, Irinas, Georgija Belostocku ģimene.

 

Pēc vecāku un bērnu aptaujas, visiem ļoti patika pasākums, jo bija jautri un lieliski. Pēc viņu domām, visvieglākais konkurss bija “Lielais mērķis”, bet vissarežģītākie konkursi – “Lidojošie šķīvji” un “Stafete”. Vecāki uzskata, ka Tēva diena ir brīnišķīga tradīcija, jo var pavadīt aizraujošo laiku ar bērniem, un visiem gribētos, lai šos svētkus organizētu katru gadu.

Svētki izdevās jauki, pateicoties Tiskādu vidusskolas sporta skolotājam Aivaram Šutkam, kurš laipni palīdzēja ar Tēva dienas pasākuma konkursiem. Tiskādu vidusskolas skolēnu pašpārvaldes skolēni arī piedalījās organizēšanā, piekrītot būt par godīgiem tiesnešiem.

Tiskādu vidusskolas skolēnu pašpārvaldes locekle .Nensija Mazure