Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Ābolu nedēļa

 Rudens ir ražas laiks. Šogad ābelēm zari līkst līdz pat zemei no augļu smaguma. Latvijā reta ir māja, pie kuras neaug kāda ābele. Tā ir simbols tik daudz kam labam, arī labklājībai un mīlestībai, tāpat kā naidam un ļaunumam. Āboli ir kārums un reizē bagātība.

Septemra beigas no 25. līdz 28. septembrīmTiskādu vidusskolā pagāja Ābolu nedēļa. Skoleni nesa ābolus no mājas un visu nedēļu ēda tos paši un pacienāja citus. Āboli satur bagātīgu daudzumu vielu, kas darbojas kā antioksidanti. Āboli un ābolu sulas ir vislabākais minerālvielas bora avots, kas veicina kaulu augšanas procesus. Vēl pie tam, augsts šķiedrvielu sastāvs palēnina cukuru izvadi no organisma.

Gandrīz visiem skolēniem patik šīs pasākums un gribētu, lai nākošajā gadā būtu tāda nedēļa. Paldies visiem par atsaucību.

 

 

Ekokoordinatore: Valentīna Beļajeva