Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Par godu Miķeļdienai mūsu skolā notika rudens ražas izstāde „Rudentiņš – bagāts vīrs!”

Miķeļdienas izstāde

29. septembrī latvieši tradicionāli svin Miķeļus, kas ir ziemas sākuma svētki. Par godu Miķeļdienai mūsu skolā notika rudens ražas izstāde „Rudentiņš – bagāts vīrs!”

Tie bija no dažādiem rudens dārzeņiem gatavoti veidojumi, piemēram, no kabačiem sataisītas mašīnas un laivas, no kartupeļiem – dažādi dzīvnieki, no āboliem – kāpuri, no bumbieriem - sēnes utt.. Skolēnus skulptūru veidošanas process ļoti aizrāva, jo tajā iesaistījās ne tikai paši skolēni, bet arī to vecāki.

Paši skolotāji šo skulptūru darināšanu uzskata par neatņemamu mācību gada sastāvdaļu, jo tā jau ir ierasta skolas tradīcija un arī viens no veidiem kā sākot jau no pašas pirmās klases ir iespējams attīstīt savu radošo domāšanu.

Lielu paldies vēlamies teikt mūsu vecākiem par atsaucību un brīnišķīgajām rudens kompozīcijām, kuras vecāki veidojuši kopā ar saviem bērniem.