Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Pirmsskolas rudens izstāde ”Brīnišķīgie āboli”.

Pirmsskolas rudens izstāde ”Brīnišķīgie āboli”.

Rudens – viens no skaistākajiem gadalaikiem. Šis gadalaiks atnāca pie mums mājās ar dažādām rudens veltēm. Cilvēki katru gadu cenšas salasīt savos dārzos ābolus un pagatavot no tiem dažādas sagataves ziemai.

Bet Tiskādu vidusskolas pirmsskolas bērniem āboli kļuva par lielisku materiālu dažādu darbu izgatavošanai.

No 15.-19. oktobrim pirmsskolas grupās bija organizēta rudens darbu izstāde no āboliem ”Brīnišķīgie āboli”.

Vecāku fantāzija iepriecināja ar darbu dažādību. Bet vecāku un bērnu kopīgais darbs izsauca daudz pozitīvu emociju kā vieniem, tā otriem. Gribam izteikt pateicību visiem bērniem un viņu vecākiem par piedalīšanos šajā izstādē.

                                                   Pirmsskolas skolotāja Oksana Zakutajeva