Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Manai Latvijai – 100!

Manai Latvijai – 100!

Krāšņos ziedus dārzos nokodusi salna, vējš aizpūtis krāsainās koku lapas.Taču visur stalti plīvo sarkanbaltsarkanie karogi. Arī pie mums- Tiskādu vidusskolā.

16. novembrī visi Tiskādu vidusskolas skolēni, pedagogi un arī skolēnu vecāki pulcējās skolas zālē, lai piedalītos svinīgajā pasākumā, kas bija veltīts 18. novembrim- Latvijas Neatkarības Proklamēšanas 100. gadadienai. Pasākuma nosaukums šogad bija”Manai Latvijai- 100”. Tā mērķis – aktualizēt Latvijas vēsturi un nostiprināt izpratni par Latvijas valstiskumu kā likumsakarīgu ilgtošas attīstības rezultātu. Svinīgajā pasākumā ar dziesmām un dzejas rindām tika cildināts Latvijas dabas skaistums, kultūras daudzveidība un latviešu valoda.Skolēnos tika stiprināta radošā iniciatīva un piederības sajūta mūsu mīļajai dzimtenei- Latvijai.

Svētku koncertā skolēni lasīja patriotisko dzeju, ar sirsnīgām un skaistām mūzikas skaņām klausītājus priecēja skolas vokālie ansambļi un instrumentālais ansamblis I. Ščerbakovas vadībā.Visi pasākuma dalībnieki kopā dziedāja Latvijas Valsts himnu un Rēzeknes novada himnu. Svinīgajā pasākumā uzstājās 5. klases skolēni ar latviešu tautas deju skolotājas Lilitas Čulkovas vadībā. Lēno valsi izjusti un graciozi dejoja Ksenija Ščerbakova un Vladislavs Kopilovs.

 

Starp priekšnesumiem notika skolēnu apbalvošana.Skolas administrācija apbalvoja skolas un novada olimpiāžu un konkursu dalībniekus un uzvarētājus, kā arī labākos skolas sportistus.

Tiskādu vidusskolas latviešu valodas skolotāja Benita Apkalne