Developed in conjunction with Ext-Joom.com

2019.gada 3.maijā mūsu skolā notika svinīgs pasākums sakarā ar Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu.

2019.gada 3.maijā mūsu skolā notika svinīgs pasākums sakarā ar Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu. Pasākuma ievadā skolēni uzzināja par svētku vēsturi, papildināja savas zināšanas ar jaunām ziņām.

Koncertā uzstājās 11.-12.klašu skolēni. Skatītāji novērtēja gan skaistu dziesmu, gan jautru tautas deju. Patriotiskais noskaņojums un labs garastāvoklis valdīja skolas zālē.

Pēc pasākuma gan skolēni, gan skolotāji pulcējās pie balti klāta galda, lai pavadītu laiku kopā, jo balts galdauts ir vienotības un kopā sanākšanas simbols. Visiem bija iespējams nogaršot rudzu maizi ar medu un tēju.

Apsveicam visus Latvijas neatkarības atjaunošanas svētkos!