Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Par godu Mātes dienai 10. maijā Tiskādu vidusskolas skolēni savām mammām uzdāvināja krāšņu koncertu.

Mātes diena Tiskādu vidusskolā

Par godu Mātes dienai 10. maijā Tiskādu vidusskolas skolēni savām mammām uzdāvināja krāšņu koncertu. Koncertu vadīja skolēnu pašpārvaldes pārstāvji Alesja Komlajeva, Valērija Ņemņaseva un Deniss Filatovs. Koncertu papildināja skolēnu rokdarbu izstāde. Pasākuma apmeklētājus priecēja mūsu interešu izglītības kolektīvi: leļļu teātri, sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas vokālie ansambļi, skolas deju kolektīvs, instrumentālais ansamblis "Fantāzija", kā arī deju pāri Gļebs Ščemeļovs un Darja Ščerbakova, Vlads Kopilovs un Ksenija Ščerbakova. Koncertu papildināja bērnu deklamētie dzejoļi par māmiņām un vecmāmiņām. Atmosfērā valdīja daudz sirsnīgu, pozitīvu un mīlestības pilnu emociju, jo dziesmas un dejas tiek izpildītas no visas sirds, līdz ar to dāvana māmiņām bija izdevusies godam.


Tiskādu vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Irīna Ščerbakova