Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Tēvu diena Tiskādu vidusskolā 2019./2020.m.g.

   Mūsu Tiskādu vidusskolā izveidojās skaista tradīcija - septembra sākumā svinēt Tēva dienu. Šogad šajā svētku dienā - 13.septembrī tika uzaicināti sākumskolas skolēnu tēvi un māmiņas. Pasākuma sākumā sacensību dalībniekus sveicināja skolas direktore Olga Miseviča, pasākuma organizatore Gaļina Žugunova un sporta skolotājs Aleksandrs Mironovs. Un pēc tam sekoja visinteresantākā svētku daļa -  jautrās ģimeņu sacensības, kuras tiesāja Skolēnu pašpārvalde. Visas ģimenes  piedalījās sporta sacensībās, un, protams, katra ģimene gribēja uzvarēt, ar visu atdevi  parādot sevi kā veiklāko, ātrāko, spēcīgāko, sportiskāko un draudzīgāko ģimeni.

      Tēvu dienas sporta svētkos kopā piedalījās 16 ģimenes. Vissportiskākās ģimenes un 1.vietu iegūvējas – Laimas Līcītes, Polinas Sopko un Anastasijas Markelovas  ģimenes. Visi uzvarētāji un dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem un saldām dāvanām.

Visiem ļoti patika šie svētki, sacensības bija interesantas un aizraujošas.    Vecāki  novēlēja skolai un visiem skolotājiem labklājību, izturību, vairāk interesantu pasākumu un, protams,  turpināt saglabāt Tēvu dienas svinēšanas  tradīciju mūsu skolā.

Gribētos pateikties Gaļinai Žugunovai  par šo svētku ieviešanu mūsu skolā, tradīcijas saglābāšanu un pasākuma organizēšanu, sporta skolotājam Aleksandram Mironovam par palīdzību sporta sacensību organizēšanā, skolas direktorei Olgai Misevičai par atbalstu un balvām, kā arī skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos svētku organizēšanā  un sacensību tiesāšanā.

 

Skolēnu pašpārvaldes viceprezidente Valērija Ņemņaseva