LEGO darbnīca

Lielu daļa Tiskādu vidusskolas skolēnu interesē tehniskā modelēšana un jaunrade.

Mūsu skolēni jau 2 gadus aktīvi apmeklē tehniskās jaunrades interešu izglītības pulciņus Rēzeknes Augstskolā. Mēs esam vieni no visaktīvākajiem AR interešu izglītības pulciņos.

Sākumskolas skolēniem pagarinātājā dienas grupās un 5. – 7.klāšu skolēniem pēc mājas darbu izpildīšanas un pēc stundām paliek daudz brīva laika. Daļa no skolēniem apmeklē skolas interešu izglītības pulciņus. Bet ir skolēni, kuri labprāt nodarbotos ar tehnisko jaunradi.

LEGO konstruktoru iegādāšanās nodrošina skolēniem iespēju pilnveidot radošumu un interesanti pavadīt laiku.

Mūsu skolā ir pabeigts projekts skolas modernizācijā un renovācijā. Skolas interjers ir kļuvis modernāks. Tagad skolēniem pieejami jaunie LEGO konstruktori un skolas vide būs vēl draudzīgāka un labvēlīgāka jaunāko klašu skolēniem.

Ar LEGO konstruktoru palīdzību mēs plānojam organizēt ne tikai lietderīgu skolēnu brīvā laika pavadīšanu, bet arī tādus pasākumus:

• Jautrā stāsta veidošana ar LEGO konstruktora palīdzību un filmas veidošana ar datorprogrammas Movie Maker izmantošanu.
  • Tehnisko modeļu izstādes organizācija.
  • Konkurss par interesantākās mājas, lidaparāta, mašīnas un t.t. modeļa izveidošanu.