Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Skaņu aparatūra brīvā laika organizēšanai Tiskādu vidusskolas jauniešiem

Tiskādu vidusskola no 2014.gada 1.jūnija līdz 2014.gada 1. oktobrim realizēja jaunatnes inventāra iegādes projektu „Skaņu aparatūra brīvā laika organizēšanai Tiskādu vidusskolas jauniešiem”.

Projekta realizācijai tika piešķirts Rēzeknes novada pašvaldības finansējums 670,00 EUR un Silmalas pagasta līdzfinansējums aparatūras iegādei 157,99 EUR, kā arī līdzfinansējums transporta izdevumiem un pasākumu organizēšanai. Par projekta piešķirtiem līdzekļiem tika iegādāts skaņas aparatūras inventārs -  akustiskās sistēmas „Behringer Eurolive”, mikserpultis „Behinger”, bezvadu VHF mikrofonu sistēma, gaismas iekārtas „LED Magic Bar”, aksesuāri skaņas aparatūras pieslēgšanai. Projekta realizācijas laikā tika organizēti pasākumi bērniem, jauniešiem un vecākiem - „Zinību diena” – svētku pasākums, „Tēvu diena” – pasākums vecākiem, iesvētīšana vidusskolēnos, diskotēka Tiskādu vidusskolas un Kruķu pamatskolas jauniešiem, pasākums „Baltijas ceļš”, Skolotāju diena, sporta svētki novada pirmsskolas bērniem. Ar jaunu skaņas aparatūru pasākumi kļuva interesantāki un modernāki. Skolēni labprāt uzstājas tajos un paši organizē pasākumus.  Arī turpmāk visa aparatūra tiks izmantota bērnu un jauniešu pasākumu organizēšanai.

Projekta konsultante Olga Miseviča