Developed in conjunction with Ext-Joom.com

TISKĀDU VIDUSSKOLAS SKOLĒNU SPORTA SASNIEGUMI

TISKĀDU VIDUSSKOLAS SKOLĒNU SPORTA SASNIEGUMI

2016./2017. MĀCĪBU GADĀ

 

1. SKOLĒNU SPORTA SASNIEGUMI VALSTĪ

 

Datums

Pasākums

Dalībnieki

Vieta

Trenera  vārds, uzvārds

13.05.2017.

LR 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā D grupā (2006.g.dz. un jaunāki) zēnu dubultspēles

Arnis Nizins

III vieta

Bruno Losāns

LR 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes D grupā (2006.gadā dzimušie un jaunāki), zēni, individuāli

8. vieta

 

2. SKOLĒNU SPORTA SASNIEGUMI NOVADĀ

 

Datums

Pasākums

Dalībnieki

Vieta

Skolotāja vārds, uzvārds

03.10.2016.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles futbolā

2004.-2006.dz.g.

Alesja Komlajeva

Viktorija Nikolajeva

Nataļja Belova

Veronika Burova

Olga Laškova

Katrīna Nikolajeva

Viktorija Trizna

Olga Belova

II vieta

Aivars Šutka

06.10.2016.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatlētikas sacensību „Olimpiskā cerība”

2001.-2002.dz.g.

Romāns Maslobojevs

Iļja Burovs

Deniss Filatovs

Irīna Krasutina

Valērija Ņemņaseva

Jeļena Krasutina

Rita Belova

I vieta

Aivars Šutka

19.10.2016.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles florbolā

1997.-2000.dz.g.

Irīna Krasutina

Jeļena Krasutina

Valērija Ņemņaseva

Rita Belova

Aija Berķe

Inese Plaunova

Anna Belova

Darja Solovjova

Anastasija Višņakova

III vieta

Aivars Šutka

08.11.2016.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles 64 lauciņu dambretē

1997.-1999.dz.g.

Aija Berķe

Jekaterina Gruznova

Iļja Mitrošenko

Vitālijs Ščerbakovs

III vieta

Aivars Šutka

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles 64 lauciņu dambretē

2006.dz.g. un jaunāki

Kristīne Zakutajeva

Deniss Laškovs

Dālija Smetanova

Arnis Nizins

III vieta

Aivars Šutka

04.04.2017.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Galda tenisā

2001.-2002.dz.g. (1.kom.)

Maksims Sinicins

Oksana Seņkova

Deniss Filatovs

II vieta

Aivars Šutka

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Galda tenisā

1997.-2000.dz.g.

Iļja Mitrošenko

Alīna Gruznova

Valērijs Filimonovs

II vieta

Aija Berķe

Ivans Zvonkovs

Vasilijs Zvonkovs

III vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Galda tenisā

2001.-2002.dz.g. (2.kom.)

Anastasija Višņakova

Jānis Cvetkovs

Romāns Maslobojevs

III vieta

23.04.2017.

Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas 3.sezons (jaunietiem)

Aija Berķe

Inese Plaunova

Irina Krasutina

Valērija Ņemņaseva

Oksana Seņkova

Nadežda Verjovkina

Aļona Ščepillo

Anastasija Višņakova

Anastasija Bitane

Darja Solovjova

Jekaterina Gruznova

Labākā spēlētāja,

III vieta

Aivars Šutka

29.04.2017.

Rēzeknes novada 2017.gada Jaunatnes galda tenisa līga

2004.dz.g. un jaunākas

Ksenija Ščerbakova

III vieta

Aivars Šutka

Rēzeknes novada 2017.gada Jaunatnes galda tenisa līga

1999.-2003.dz.g. jaunietes

Oksana Seņkova

III vieta

Rēzeknes novada 2017.gada Jaunatnes galda tenisa līga

1999.-2003.dz.g. jaunietes

Anastasija Višņakova

Labākā spēlētāja

08.05.2017.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Šķēpa mešanas disciplīnā ar rezultātu 42,95m

1997.-2000.dz.g.

Ivans Zvonkovs

I vieta

Aivars Šutka

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Tāllēkšanas disciplīnā ar rezultātu 5,04m

2001.-2002.dz.g.

Iļja Burovs

I vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Lodes grūšanas disciplīnā ar rezultātu 10,49m

2003.-2004.dz.g.

Deniss Kremņovs

I vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

100m skriešanas disciplīnā ar rezultātu 14,12 sek.

2003.-2004.dz.g.

Oksana Seņkova

I vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Šķēpa mešanas disciplīnā ar rezultātu 26,80m

2003.-2004.dz.g.

Deniss Kremņovs

II vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Tāllēkšanas disciplīnā ar rezultātu 3,98 m

2001.-2002.dz.g.

Valērija Ņemņaseva

II vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Lodes grūšanas disciplīnā ar rezultātu 8,11 m

1997.-2000.dz.g.

Aija Berķe

II vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Šķēpa mešanas disciplīnā ar rezultātu 25,04 m

1997.-2000.dz.g.

Aija Berķe

II vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Augstlēkšanas disciplīnā ar rezultātu 1,30 m

2001.-2002.dz.g.

Valērija Ņemņaseva

II vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Šķēpa mešanas disciplīnā ar rezultātu 21,57 m

2003.-2004.dz.g.

Aļona Ščepillo

II vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Tāllēkšanas disciplīnā ar rezultātu 4,28 m

2003.-2004.dz.g.

Daniils Vasiļjevs

III vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

800m skriešanas disciplīnā ar rezultātu 2. 37,19

2003.-2004.dz.g.

Aleksandrs Klapins

III vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles Vieglatletikā

Augstlēkšanas disciplīnā ar rezultātu 1,50 m

1997.-2000.dz.g.

Vasilijs Zvonkovs

III vieta

08.05.2017.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles vieglatlētikā

2003.-2004.dz.g.

Skolas vērtējums

Oksana Seņkova

Nadežda Verjovkina

Aļona Ščepillo

Deniss Kremņovs

Daniils Vasiļjevs

Aleksandrs Klapins

I vieta

 

08.05.2017.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles vieglatlētikā

2001.-2002.dz.g.

Skolas vērtējums

Irina Krasutina

Valērija Ņemņaseva

Kristīne Ziemele

Deniss Filatovs

Iļja Burovs

Maksims Belovs

II vieta

 

TISKĀDU VIDUSSKOLAS STRUKTŪRVIENĪBAS KRUĶU PAMATSKOLAS SKOLĒNU SPORTA SASNIEGUMI

2016./2017. MĀCĪBU GADĀ

 

 

Datums

Pasākums

Dalībnieki

Vieta

Skolotāja vārds, uzvārds

08.11.2016.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles 64 lauciņu dambretē

Arina Boldova

Jekaterina Vančenko

Diāna Novgorodova

Ivars Ščadrinieks

Sergejs Medvedevs

Nikita Kitajevs

III vieta

Aleksandrs Mironovs

Arīna Boldova

I vieta

Artemijs Arhipovs

III vieta

06.12.2016.

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles volejbolā

Marija Mihailova

Jūlija Sprinģe

Arina Boldova

Jekaterina Vančenko

Diāna Novgorodova

Nadežda Kigitoviča

Diāna Kolosova

II vieta

Aleksandrs Mironovs