Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Rudens mācību ekskursija uz Jelgavu.

 

22.septembrī Kruķu pamatskolas 1.-9. klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Jelgavu. Ekskursijas mērķis – iepazīt Latvijas ievērojamākās vietas. Šoreiz izvēlējāmies tuvāk iepazīt vienu no Zemgales skaistākajām pilsētām – Jelgavu.

Tā kā mūsu skola bija piedalījusies makulatūras vākšanas konkursā iepriekšējā mācību gadā, tad mums, viena no balvām, bija piedāvājums apmeklēt Jelgavas Karameļu darbnīcu. To mēs arī izmantojām. Visi cienājāmies ar karamelēm, marmelādi un zefīriņiem. Uzzinājām, cik neparasts, fiziski grūts un aizraujošs darbs ir karameļu meistariem. Katrs pagatavoja savu lielo karameli – sirsniņas, puķes, aplīša vai spirāles veidā. Mmm, cik garšīgi!

Vēl Jelgavā pabijām Jelgavas pilī, kur pašreiz mācās studenti. Uzzinājām daudz par pils vēsturi, arhitektūru, interjera apdari un iekārtojumu. Viens no interesantākajiem apskates objektiem pilī – Kurzemes hercogu kapenes – tā ir vieta, kur uzskatāmi sasaistās mūža un aizmūža pasaules. Tā ir Rundāles pils muzeja ekspozīcijas telpa, kas glabā vēsturiski nozīmīgu informāciju.

Ekskursijas nobeigumā – pilsētas apskates ekskursija un pilsētas panorāmas vērošana no baznīcas torņa, kurš ir 37 m augsts.

Ekskursija visiem patika, bija ļoti interesanti un noderīgi!