Developed in conjunction with Ext-Joom.com

SKOLOTĀJU DIENA KRUKU PAMATSKOLĀ

2017. gada 6. oktobrī notika Skolotāju dienai veltīts koncerts. Svētku koncertu vadīja 9.klases skolēni Arkādijs un Diāna. Koncertā skanēja dziesmas dažādās valodās ar jautru kustību pavadījumu, tika parādīti vairāki humoristiski skeči par dzīvi skolā. Starp priekšnesumiem raidīja skolas video žurnāls kurā tika rādīta intervija ar Kruku skolas skolotājiem. Tikai atbildes uz jautājumiem bija sajukušas vietām, tāpēc intervija sanāca ļoti smieklīga. Skolēni skaitīja dzejoļus un teica pateicības vārdus skolotājām. Skolotāju dienai veltītajā koncertā viesojās skolotājas Lidija Volkova un Valentīna Zakutajeva, kuras jau ilgus gadus ir pelnītā atpūtā. Koncerta izskaņā viesojās populāras zvaigznes, kuras veltīja slavenākos hītus skolotājām.

Paldies skolēniem, stundu vadītājiem - skolēniem un skolas darbiniekiem, Dzintrai Smirnovai par koncerta jauko noskaņu, koncerta dalībniekiem un skolotājiem, kuri sagatavoja priekšnesumus!