Es pateicos tev, mīļā, labā, skola,
Par rīta sauli, ko mums liki plaukstās:
Mēs paņemam no tavas klases sola
Sev līdz ar sauli sapņu zvaigznes augstās…
/Jāzeps Osmanis/

Visapkārt balti sniegi,baltas takas, un dvēselē baltas ilgas pēc jaunības, draugiem, pēc skolas savdabīgas smaržas, pēc skolotāju rokasspiediena,pēc atkalredzēšanās prieka...Skola ir vieta, kur atkal un atkal absolventi vēlas apsēsties skolas solā. Skolas gadi ir laiks, kas ir neatņemama katra cilvēka dzīves daļa, jo tajā mājo bērnības krāsainie tauriņi un jaunības straujie kumeļi, ilgas un nākotnes sapņi, brīnišķīgas un varbūt kādreiz arī nedaudz smeldzīgas atmiņas.

Cienījamie absolventi!

Šogad skola atceras tos  jubilejas gadus, kuru izlaiduma laiks bija 1972., 1977., 1982., 1987., 1992., 1997., 2002., 2007., 2012. un 2017.gads. Mūsu absolventi ir tie, kuri ikdienā gādā par mūsu drošību, sargā mūsu valsti, ārstē, izglīto bērnus, attīsta biznesu un uzņēmējdarbību, dodas tālos reisos, strādā tirdzniecībā, veic remontus un citus svarīgus darbus, mācās, gūstot izglītību tuvākās un tālākās mācību iestādēs.

Mūsu Tiskādu vidusskola vienmēr ar nepacietību gaida savus absolventus. Diemžēl epidemioloģiskā situācija valstī neļauj mums pagaidām satikties skolā klātienē. Kad tikai situācija mainīsies, skola obligāti sagaidīs savus absolventus, bijušos skolotājus un ciemiņus tikšanas vakarā, lai padalītos atmiņās par pavadītajiem skolas gadiem, sirsnīgi parunāt un kopā savīt  pagātni ar tagadni.

Pateicamies visiem skolas absolventiem, kas atceras skolu un katru gadu vēlas apciemot mūs! Mēs tiksimies, kad tikai būs iespēja. Vēlam visiem izturību, pacietību, veiksmi un stipru veselību!

Ar cieņu un cerību uz drīzāko tikšanos,

Tiskādu vidusskolas administrācija