Mammas ir cilvēki, kuri sniedz mums dzīvību, maigumu un mīlestību. Mammas ir kā saules staru lidojums dzīves tumšajās dienās, kā miers pēc vētras, kā zieda smarža, kas piepilda mūsu sirdis ar prieku. Mūsu mammas ir neatkārtojams, neaizstājamas un nenovērtējamas! Mammas ir cilvēki, kuri sniedz mums dzīvību, maigumu un mīlestību. Mammas ir kā saules staru lidojums dzīves tumšajās dienās, kā miers pēc vētras, kā zieda smarža, kas piepilda mūsu sirdis ar prieku.

Mūsu mammas ir neatkārtojams, neaizstājamas un nenovērtējamas! 10. maijā Silmalas Kultūras namā notika Māmiņu dienai veltīts pasākums, uzstājoties Silmalas PII bērniem, Tiskādu pamatskolas vokālajam ansamblim, Tiskādu pamatskolas skolēniem, Silmalas Kultūras nama sieviešu deju kolektīvam „I-Deja” un sieviešu vokālajam ansamblim "Noskaņa", Tiskādu pamatskolas instrumentālajam ansamblim un dejotājiem Darjai Ščerbakovai un Gļebam Ščemeļovam. Liels paldies visiem koncerta dalībniekiem, kas rūpējās par svētku sajūtas radīšanu! Un, protams, paldies ikkatram, kurš ieradās izbaudīt plašo svētku koncerta programmu! Šī kopābūšana, daudzie smaidi un sirssiltā atmosfēra piepildīja katru sirdi ar maigumu un mīlestību, dāvājot neizsakāmu prieku un mazus laimes mirkļus, par kuriem atcerēties vēl ilgi... Paldies!Kultūras pasākumu organizatore Kristīna Streļcova


Drukāt