Pateicamies visiem skolēniem, skolotājiem un vecākiem, kuri pastāvīgi rūpējas par vidi, šķiro atkritumus un taupa resursus. Šajā mācību gadā Tiskādu pamatskolas skolēni savāca 1550 kg makulatūras, 32 kg bateriju.

Pateicībā visiem “Zaļās jostas” konkursu dalībniekiem, kas rūpējas par tīru vidi, 2024.gada 15. maijā tika organizēta ekskursija uz Līgatni. 30 mūsu skolas skolēni apmeklēja Līgatnes dabas taku. Mums bija iespēja apskatīt dažādas Latvijas savvaļas dzīvnieku sugas, vērot neskartās dabas ainavas, klausīties meža un pļavu balsīs.

Pēc tam mums bija iespēja apmeklēt Līgatnes tīklu parku. Mēs metāmies piedzīvojumos koku valstībā, izbaudījām neatkārtojamu brīvības sajūtu un jautras aktivitātes. 4–7 m augstajos tīklu labirintos var gan kārtīgi izdauzīties, gan relaksēties. Visas ejas, tiltus un laukumus ieskauj 2,5 m augstas tīkla sienas.

Skolēni ekskursijas laikā ieguva daudz jaunu zināšanu, iespaidu, prasmju un pozitīvu emociju.

Bioloģijas skolotāja Valentīna Beļajeva

 


Drukāt