17.maijā, Ugunsdzēsēju un glābēju dienā, mūsu skolas pirmsskolas grupas bērni un 1.-4.klašu skolēni apmeklēja VUGD Latgales reģionālās brigādes Maltas posteni.
Ugunsdzēsēji iepazīstināja bērnus ar speciālo glābšanas un ugunsdzēsības aprīkojumu, tehniku, iemācīja turēt šļūtenes. Grūti aprakstīt sajūsmu pēc spēlēm ar ūdeni, kas sagādāja daudz jautru brīžu. Bērni pielaikoja aizsargtērpu un pat sēdēja ugunsdzēsēju mašīnā.


Mūsu piedzīvojumi turpinājās Maltas vēstures muzejā. Mēs apskatījām pamatekspozīciju "Malta ceļu un notikumu krustojumā vēstures fotomirkļos", kā arī divas atklātā krājuma izstādes "Novadnieku gleznas un keramika" un "Maltas pagasta iedzīvotāju iedzīves priekšmeti". Liels paldies muzeja vadītājai Silvijai Pīgožnei par interesantu un izzinošu stāstu un dāvinātajām grāmatām.

 


Drukāt