Ziemassvētki Tiskādu vidusskolā.

Ziemassvētku laiks…

Kad vārdi, ko vēlamies teikt,

Tiek rakstīti sirdī

Kad atmiņām zūd ikdienas rūgtuma garša,

Kad atceramies būtisko…

Tas ir Ziemassvētku laiks.

Mums visiem gan lieliem, gan maziem šķiet, ka Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kad atkal noticam kādai pasakai.

Tuvojoties Ziemassvētku brīvlaikam, mūsu skolā norisinājās Ziemassvētku pasākums – jaunākajām klasēm (1.-6.) un pirmsskolai zālē pa grupām, bet 7., 8., 9. un 12. – uguntiņas klasēs, katram savā kabinetā.

Ļaujoties Ziemassvētku brīnumam, 21.decembrī bērni ar aizrautību noskatījās Skolēnu Pašpārvaldes  sagatavoto izrādi “Ziemassvētku pasaka”,  kurā tika stāstīts par Salaveci, Sniegbaltīti un Raganas komandas  pastrādātajiem nedarbiem. Bet, protams, kā katrā pasakā, uzvarēja labais! Jautrās dejas, dziesmas, rotaļas radīja svētku noskaņojumu visiem bērniem. Teātra izrāde lika sajust tik  sen gaidītu mīlestības spēku un prieku bērnu  sirdīs.

Pasākuma noslēgumā visi skolēni saņēma saldas dāvanas.

Paldies pasākuma aktieriem – 12.klases skolēniem un pašpārvaldes locekļiem:  Nadeždai Verjovkinai, Oksanai Seņkovai, Viktorijai Filimonovai, Aļonai Ščepillo un Aleksandram Golovļovam.

Patiesā Ziemassvētku burvība slēpjas sirds siltumā un brīnumos! Aicinām ikvienu Jaunajā  2022. gadā vairāk atbalstīt savus līdzcilvēkus, palīdzēt pat ar maziem darbiņiem, teikt labus vārdus un būt kopā!

Direktores vietniece audzināšanas darbā Irīna Ščerbakova


Drukāt