Decembra beigās mūsu skola svinēja Ziemassvētkus.
Tiskādu pamatskolas skolēni iestudēja skaistu ziemas uzvedumu „Ziemassvētku piedzīvojumi” ar grezniem kostīmiem un dekorācijām, kuru parādīja mūsu skolas bērniem, vecākiem un pedagogiem. Ziemassvētku stāsts bija par Kaščeju, kurš gribēja sarīkot svētkus un atrast sev līgavu. Bērni kopā ar pasakas varoņiem daudz spēlēja, dejoja, dziedāja, minēja mīklas un ar aizrautību pildīja dažādus uzdevumus. Ieradās arī Ziemassvētku vecītis, kurš ar visiem kopā dejoja un dziedāja, spēlēja jautras rotaļas un, protams, uzdāvināja saldas dāvanas. Skolēnu uzstāšanās bija neviltoti patiesa, sirsnīga un skaista.
Mēs ļoti vēlējāmies iepriecināt arī citus ar mūsu ziemas pasaku, jo Ziemassvētku laikā cilvēki kļūst labestīgāki, dāsnāki un atvērtāki pasaulei un ir vēlme izdarīt kaut ko ļoti labu. Un pēc jau vairāku gadu tradīcijas mēs devāmies ciemos pie Simalas PII bērniem. Izrāde ļoti patika visiem skatītājiem – gan maziem, gan lieliem. Visi ar prieku iesaistījās rotaļās un dejās, un palīdzēja visiem varoņiem tikt galā ar grūtiem uzdevumiem.
Rādot uzvedumu un spēlējot ar bērniem, mēs iepriecinājām viņus un sajutām prieku un gandarījumu arī savās sirdīs šajā brīnumainajā Ziemassvētku laikā.
Paldies visiem skolēniem, kas piedalījās uzvedumā un skolas administrācijai par atbalstu.

 


Drukāt