Valentīndiena.

17. februārī mūsu skolā tika novadīts vismīļākais un romantiskākais pasākums – “Valentīndiena”.

Jau nedēļu iepriekš 8. klases skolēni noformēja skolas foajē ar sarkanām sirsniņām un bija sācis darboties “Valentīndienas pasts”.

Pasākumā piedalījās 5.-9. klašu pāri. Draudzīgā, jaukā un romantiskā gaisotnē tika novadīti dažādi konkursi: poētiskais, muzikālais, sportiskais, “Bruņinieku turnīrs” un citi. Konkursu mērķis bija noteikt titula “Valentīns un Valentīna 2023” ieguvējus. Visi dalībnieki demonstrēja izdomu, radošumu un veiklību, prasmi izjust un atbalstīt partneri. Šogad šo titulu ieguva 9. klases skolēni Artūrs un Jūlija.

Pasākuma laikā bija daudz smaidu, labestības un jauku vārdu. Patiešām, “Valentīndiena” mūsu skolā – sirsnības, mīlestības un draudzības diena!

 

 


Drukāt