Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs

Projekta numurs: 8.3.5.0/16/I/001

Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs

Projekta mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.

• Nodrošināt karjeras vadību prasmi skolās;
  • Celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
  • Motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējām, sabiedrības un darba tirgus piedāvājumam un vajadzībām.

Individuālās karjeras konsultācijas

Tiskādu pamatskolas/vidusskolas 9. un 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja saņemt individuālās karjeras konsultācijas.

Karjeras konsultants - speciālists, kurš konsultē, informē un izglīto cilvēkus karjeras attīstības jautājumos, sniedz atbalstu karjeras plānošanā un veidošanā, kā arī palīdz attīstīt darba meklēšanas prasmes.

Uz konsultāciju var pieteikties zvanot uz mob. 25439659 vai elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pedagogs karjeras konsultants Edgars Jukna