Nodarbība “Zaļā klase”

Latvijas Finieris” 5. septembrī aicināja Latgales reģiona pamatskolas klašu skolēnus uz aizraujošu piedzīvojumu dabā – ‘’Latvijas Finiera” Zaļo klasi, veltītu Latvijas meža nozares izziņai. Tiskādu pamatskolas 4.,5., 7., klašu skolēni apmeklēja šo pasākumu.

Tas ir vislielākais izglītojošais pasākums reģionā. Bija lieliska iespēja radošā un aizraujošā veidā uzzināt savā ziņā ļoti nopietnu tēmu- nepieciešamību mums visiem kopā rūpēties par Latvijas zemi un gudri to apsaimniekot. Visu dienu mūsu rīcībā bija 37 dažādas pieturvietas, vairāk nekā 100 meža un kokapstrādes nozares profesionāļu, kuri stāstīja, rādīja, deva iespēju aktīvi darboties un mācīties. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar meža apsaimniekošanas tehniku, pamēģināja stādīt mežu, atpazina sēnes, uzzināja un pamēģināja, kā strādā meža ugunsdzēsēji. Skolēni ar savām rokām izgatavoja putnu barotavu, lai to ievietotu skolas parkā. Visi ēda garšīgu putru. Arī skolēniem bija iespēja iepazīties ar Zemessardzes darbību. Skolēniem palika spilgtas atmiņas par pasākumu.

Bioloģijas skolotāja: Valentīna Beļajeva