Sasniegumi sportā! Apsveicam

19. septembrī Tiskādu pamatskolas 15 aktīvākie izglītojamie devās uz Kaunatu, lai piedalītos Rēzeknes novada un Rēzeknes valstspilsētas “Rudens krosa” stafešu sacensībās.

APSVEICAM Tiskādu pamatskolas izglītojamos, kuri ieguva vairākas godalgotās vietas:

Vecuma grupā 2013. g. dz. un jaunāki (4x500 m) – 2.vieta.

Komandā startēja: Glebs Seņkovs, Vadims Belovs, Dinara Paritska, Kristīne Fjodorova

Vecuma grupā 2011. – 2013. dz. g. (4x1800 m) – 3.vieta.

Komandā startēja: Arturs Filimonovs, Jegors Burovs, Irina Belastocka, Dārija Gromova

Kopvērtējumā, pamatskolu grupā, iegūta godalgotā 3. vieta.

Laureāti: Glebs Seņkovs, Vadims Belovs, Dinara Paritska, Kristīne Fjodorova, Arturs Filimonovs, Jegors Burovs, Irina Belostocka, Dārija Gromova, Aļona Gromova, Dāvids Vasiļjevs, Kirils Tarakanovs, Danils Burovs, Georgijs Belostockis, Raitis Kapustāns, Laima Līcīte, Vjačeslavs Beļusovs.

Paldies visiem skrējējiem par izturību un augstajiem sasniegumiem!

Paldies sporta pedagogam Aleksandram Mironovam par ieguldīto darbu.

Kaunata, 19.09.2024.