Tiskādu pamatskolas 6.-9.klašu skolēni izzināja inženiera profesiju, tiekoties ar skolas absolventu Pāvelu Ščerbakovu. Pāvels, kurš strādā starptautiskajā uzņēmumā Doka, iepazīstināja skolēnus ar savas profesijas nozīmi celtniecībā, darba specifiku, nozīmīgākajiem objektiem, kurus uzcēla, pateicoties inženieru ieguldījumam, pastāstīja par darba algu un kvalificētu speciālistu trūkumu. Viņš arī pievērsa uzmanību mācību priekšmetiem, kuri ir ļoti svarīgi mūsdienu inženiera darbā un par izglītības iespējām Latvijā.
Skolēni bija ieinteresēti, uzdeva daudz jautājumu un daži aizdomājās par nākotnes profesiju šajā jomā.