#KarjerasNedēļa

Karjeras nedēļas ietvaros pie mums viesojas Silmalas pagasta jaunatnes darbiniece Snežana Spridzāne. Snežana pastāstīja bērniem par savu darbu, ka arī praktiski parādīja vienu no darba sastāvdaļām - radošu darbnīcu. Izmantojot dabā sastopamus materiālus rezultātā sanāca skaistas un gaumīgas vāzes, ko ziedosim vientuļajiem senioriem.
Pirmskolas audzēkņi kopā ar 1.klases skolēniem veidoja māla masas dekorus vāzem. Māls palīdz attīstīt sīko motoriku, kas ir īpaši svarīgi, jo sīkā motorika cieši saistīta ar rakstītprasmi. 2. un 3. klases audzēkņi veidoja pašas vāzes no koka zariem, dekorējot tās ar māla figūrām, lentītēm , pērlītēm un citiem dabas materiāliem. Rezultātā sanāca unikālas vāzes pateicoties dabas materiālu tekstūram un formām.
Bērniem ļoti patika radošā darbnīca. Pateicamies Snežanai par sadarbību un par iespēju bērniem attīstīt savas radošās prasmes un iemaņas.
#KarjerasNedēļa
#TavaiKarjerai