Ir vienreiz gadā tāda diena, kad Tiskādu vidusskola aicina savus izklīdušos bērnus uz satikšanos, lai pulcētos klasēs, satiktos ar klasesbiedriem, pedagogiem, dalītos atmiņās par skolas gadiem...

Kā gribas vēl aizskriet

Līdz Daugavas krastam!

No rīta ar somu plecos

Kāpt skolas kalnā,

Ieejot klasē, mulsi smaidīt

          Un tad skaļi pateikt: "Labrīt!".

 

Ir vienreiz gadā tāda diena, kad Tiskādu vidusskola aicina savus izklīdušos bērnus uz satikšanos, lai pulcētos klasēs, satiktos ar klasesbiedriem, pedagogiem, dalītos atmiņās par skolas gadiem... Protams, ar nepacietību  gaidījām tikšanos šajā gadā... Bet dzīve sagatavoja mums visiem nepatīkamu pārsteigumu, un  mēs nevarēsim organizēt tikšanās vakaru skolā klātienē.

Šīs neparastais laiks ir milzīgs pārbaudījums mums visiem. Mēs ar nepacietību gaidīsim skolā visus absolventus nākamā gada februārī.

Skola Jūs atceras, lepojas ar Jums, dārgie absolventi, un vienmēr gaida ciemos!

Novēlam Jums visiem stipru veselību, pacietību, labu garastāvokli, prieku, laimi un izturību šajā neparastajā laikā.

Tiskādu vidusskolas administrācija

Tiskādu vidusskolas absolventi jubilāri

50 gadu jubileja 1971.gada absolventiem

Absolventi (23) - Jefrosinija Balabkina, Jevģēnija Beļajeva, Anna Bistrova, Tatjana Vasiļjeva, Pēteris Vinguļs, Pāvels Gruznovs, Anisija Delikatnaja, Marija Delikatnaja, Ivans Jekimovs, Anna Ivanova, Jekaterina Ivanova, Aleksandrs Kovaļovs, Zinaīda Lukašova, Grigorijs Lisovs, Vasilijs Petrovs, Zinaīda Puškova, Filicata Ragozina, Vorsanofijs Rebezovs, Afanasija Safonova, Anastasija Tarakanova, Antonina Tarakanova, Zinaīda Tarakanova, Manefa Tarakanova.
Klases audzinātājs – Sergejs Ivana d. Gerasimovs.

 

45 gadu jubileja 1976.gada absolventiem

Absolventi (33) - Artemons Bogdanovs, Timofejs Bogdanovs, Margarita Bogdanova, Viktors Borisovskis, Jānis Valenieks, Genadijs Varlamovs, Fenja Volosanova, Pjotrs Delikatnijs, Jekaterīna Jekimova, Valērijs Žarovs, Leonīds Zakutajevs, Oļga Zaozerskaja, Zoja Ivanova, Tatjana Ivanova, Jekims Kleščenkovs, Anna Korzinina, Genovefa Kosolapova, Marija Krasnova, Raisa Krasutina, Anfisa Kurašova, Modris Laizāns, Aleksandrs Lisovs, Nadežda Maksimova, Boriss Mihailovs, Ņina Nizina, Jevģēnija Ragozina, Lavrentijs Rastopčins, Tatjana Filipenko, Valentīns Frolkovs, Tatjana Šļahta, Antons Gorbunovs, Arnolds Zagorskis, Vasilijs Marcinkevičs.

Klases audzinātāja – Olga Jakova m. Šukota

40 gadu jubileja 1981.gada absolventiem

Absolventi (30) - Svetlana Baranova, Ņina Beļajeva, Natālija Beļakova, Olga Bogdanova, Dmitrijs Varlamovs, Stepans Vasiļjevs, Nikolajs Vlasovs, Nadežda Grigorjeva, Faina Ivanova, Marita Zagorska, Marina Kislicka, Sergejs Kopilovs, Marija Ksendzova, Jeļena Lapurina, Tatjana Larionova, Jeļena Laškova, Mihails Matvejevs, Vladimirs Pastuhovs, Ivans Piļščikovs, Skaidrīte Skukis, Grigorijs Surikovs, Viktors Tihomirovs, Marija Šera, Zoja Škņarova, Lavrentijs Balabkins, Afanasija Dementjeva, Andrejs Drozdovs, Iļja Krasutins, Jegors Laškovs, Dmitrijs Červjakovs.
Klases audzinātāja – Nadežda Timofeja m. Puļaho

 

35 gadu jubileja 1986.gada absolventiem

Absolventi (15) - Igors Drozdovs, Dmitrijs Ivanovs, Andrejs Krasutins, Mihails Krasutins, Aleksandrs Larionovs, Iveta Linkeviča, Leonards Linkevičs, Aleksejs Matvejevs, Boriss Minkins, Georgijs Seņkovs, Valērijs Šakovs, Zoja Blaževiča, Antonina Frolkova, Nataļja Titova, Jekaterīna Delikatnaja.
Klases audzinātāja – Marija Vasilija m. Ščemeļova

25 gadu jubileja 1996.gada absolventiem

Absolventi (6) - Oļegs Gaigulovs, Janīna Dubovska, Vladimirs Krasutins, Vitālijs Kovaļovs, Ludmila Laškova, Georgijs Porozovs.
Klases audzinātāja – Klavdija Vasilija m. Marcinkeviča

20 gadu jubileja 2001.gada absolventiem

Absolventi (12) - Vladimirs Bedrjagins, Nadežda Čulkova, Jānis Dreļs, Irina Frolkova, Natālija Gromova, Ļubova Komlajeva, Marina Krasutina, Aleksandrs Kosarevs, Ļubova Lavrenova, Aļona Marcinkeviča, Olga Semjonova, Aļona Šestakova.
Klases audzinātāja – Marija Vasilija m. Ščemeļova

 

15 gadu jubileja 2006.gada absolventiem

Absolventi (12) - Vitālijs Borščevs, Vjačeslavs Komlajevs, Valentīna Petruhova, Aleksandrs Kovaļovs, Maksims Ščemeļovs, Vadims Puļaho, Aleksandrs Volkovs, Mihails Golosujevs, Svetlana Filimonova, Irina Filimonova, Fjodors Lavrenovs, Aleksejs Obidkins.
Klases audzinātāja – Elita Artūra m. Valenieka

10 gadu jubileja 2011.gada absolventiem

Absolventi (10) - Ludmila Cvetkova, Tatjana Cvetkova, Jekaterina Drozdova, Ksenija Ivanova, Viktorija Keidāne, Vadims Larionovs, Pāvels Mitrošenko, Aleksejs Poļakovs, Alla Stroganova, Valērijs Tarakanovs.
Klases audzinātāja – Ludmila Genādija m. Šmaukstele

5 gadu jubileja 2016.gada absolventiem

Absolventi (8) - Dmitrijs Filimonovs, Anastasija Krasnopjorova, Viktorija Maslobojeva, Jūlija Poļakova, Maksims Solovjovs, Arkādijs Surikovs, Jūlija Tarakanova, Alīna Vlasova.
Klases audzinātāja – Irina Viktora m. Laškova

Jaunākie skolas absolventi 2020.gads

 

Absolventi - Nadežda Černova, Deniss Filatovs, Valentīns Garšanovs, Irina Krasutina, Jeļena Krasutina, Natālija Krasutina, Romāns Maslobojevs, Nensija Mazure, Valērija Ņemņaseva, Tatjana Poļakova, Vladimirs Prokofjevs, Igors Tolstovs, Karīna Varslavāne, Vitālijs Larionovs, Rita Belova

Klases audzinātāja – Ludmila Genādija m. Šmaukstele


Drukāt