Koncertlekcija “Kosmosa burvis”

Decembra sākumā  1.-3.klašu skolēniem iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros notika digitālā koncertlekcija “Kosmosa burvis”. Skolēni ar lielu interesi un aizrautību skatījās, klausījās, dziedāja un dejoja līdzi, uzzināja interesantus faktus un apguva jaunas zināšanas par Saules sistēmu, planētu Zeme un dažādiem kosmosa brīnumiem. Skolēniem saprotamā valodā tika pasniegta viena no interesantākajām mācību tēmām. Koncertlekcija “Kosmosa burvis” bija izglītojošs un neaizmirstams ceļojums kosmosā visiem skolēniem! Tagad 3.klases skolēni ar nepacietību gaida, kad sāks mācīties tēmu “Zeme Saules sistēmā” dabaszinību stundās, jo pētīt Saules sistēmu ir ļoti interesanti un aizraujoši.

1. klases skolēni ar lielu interesi kopā noskatījās koncertlekciju. Skatījās ārpusstundu laikā divu dienu garumā, jo skatīšanās gaitā daudz sarunājās un dalījās ar emocijām par redzēto un dzirdēto. Koncertlekcija bija ne tikai ļoti interesanta, bet arī ļoti noderīga un palīdzēs pirmklasniekiem labāk apgūt dabaszinības stundu tēmu “Kā pētīt Visumu?”.

2. klases skolēni uzzināja daudz interesantu faktu par planētām, Sauli un citām zvaigznēm un aizraujošajā veidā atkārtoja dabaszinību tēmu par Visumu, kuru pagājušajā mācību gadā apguva attālināti. Bērniem ļoti patika, jo bija daudz aizraujošu momentu, kuros visi ļoti aktīvi piedalījās.