Tiskādu vidusskolas skolēni sacenšas militārajās stafetēs LūznavāPateicoties Zemessardzes 36.kaujas atbalsta bataljona uzaicinājumam, mūsu 9.-12.klašu skolēni izveidoja komandu un 26.maijā piedalījās militārajās stafetēs.  Uz vairākām stundām viņiem tika piedāvāta iespēja iejusties karavīru ikdienā un  iepazīt militārā dienesta īpatnības. Skolēni pildīja īpašus uzdevumus, pārbaudot savas zināšanas, tehniskās prasmes un arī fizisko sagatavotību.  Mēs bijām vienoti, ātri, gudri un izturīgi – rezultātā ieguvām godalgoto 3.vietu no 15 komandām un atvedām uz skolu kausu, medaļas un piemiņas balvas.Pēc sacensībām skolēni ar interesi pētīja ieroču un tehnikas daudzveidību, nogaršoja putru un tēju. Kā arī piedalījās Zemessardzes 36.kaujas atbalsta bataljona svinīgajā zvēresta un apbalvošanas ceremonijā. Varbūt nākotnē kāds no mūsu skolēniem  izvēlēsies dienestu armijā.

Mēs pateicamies mūsu absolventiem  Vitālijam Kopilovam un Anatolijam Varlamovam par atbalstu. 

 

Tiskādu vidusskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Irīna Ščerbakova

 


Drukāt